Ресурс

Який дизайн сайту допоможе вам найбільше заробляти на оголошеннях AdSense

Зображення ресурсу
Оптимізація оголошень

Хочете збільшити прибутки від AdSense? Перегляньте ці чотири поради з оптимізації свого сайту, щоб заробляти на ньому більше за допомогою AdSense.

Якщо ви хочете заробляти гроші в Google AdSense, приділіть особливу увагу дизайну сайту. Не можна перевантажувати сайт рекламою: якщо оголошень буде більше за контент, відвідувачі просто закриють сторінку, перш ніж матимуть нагоду щось натиснути. Але при цьому оголошення все ж мають бути достатньо помітними. Ось чому так важливо оптимізувати веб-сайт для AdSense. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам отримати максимум від Google AdSense.

1. Виділіть місце для повного банера

Ніщо так не привертає увагу відвідувачів, як велике зображення вгорі сторінки. Для більшості сайтів оптимальний варіант – це повний банер AdSense шириною приблизно 728 пікселів і висотою 90 пікселів. На деяких сайтах він може бути ще більшим.

Повний банер не лише привертає увагу користувачів, а й свідчить про те, що ваш сайт популярний серед рекламодавців. Наприклад, журнал Time іноді використовує для монетизації великі оголошення вгорі сторінки.

Вбудоване зображення ресурсу

Інші видання, як-от Entrepreneur, можуть віддавати перевагу стандартним повним банерам під шапкою сайту.

Обидва банери відразу привертають увагу відвідувачів і водночас не заважають їм переглядати контент, тому приносять гарний дохід від AdSense.

2. Виділіть бічну панель для прямокутного банера або хмарочоса

Якщо створити на сайті одну чи дві бічні панелі, на них можна буде розміщувати додаткові банери Google AdSense. Ви можете розмістити прямокутні банери чи хмарочоси сталого розміру або адаптивні, які змінюватимуться залежно від розміру екрана відвідувача.

Крім того, на бічних панелях можна пропонувати відвідувачам підписатися на вашу розсилку або сторінку в соцмережах. Так вони точно повертатимуться на ваш сайт і зможуть натискати різні оголошення.

3. Знайдіть місце під основним заголовком для блоку посилань

Зверніть увагу: ми забороняємо видавати блоки посилань AdSense за навігаційне меню сайту, щоб обманом змусити користувачів натискати їх. Проте блоки можна вдало розмістити під основним заголовком у блозі або на сайті новин. Вони гармонійно вписуватимуться в контент сторінки й водночас виділятимуться на його фоні, якщо для посилань використати традиційні кольори або ті, що пасують до теми вашого сайту.

4. Додайте горизонтальний банер у середині або в кінці сторінки

Коли ваш контент почне привертати увагу користувачів, ви можете розмістити горизонтальний банер у двох місцях. Якщо відвідувачі не прокручують вашу сторінку вниз (наприклад, щоб переглянути коментарі чи обговорення), банер слід розмістити в середині контенту. Таке оголошення буде несподіваним і тому краще привертатиме увагу – а отже, приноситиме більше кліків.

Якщо залученість і участь користувачів в обговореннях на вашому сайті високі, ви можете розмістити банер у кінці контенту. Бажано в тій частині сторінки, яку користувач побачить після додавання коментаря. Адже, висловившись, люди зазвичай залишають сайт. А якщо користувач усе одно збирається йти, чому б не запропонувати йому цікаве посилання у вашому оголошенні?