Ресурс

Практичні поради щодо роботи з Google AdSense

Зображення ресурсу
Практичні поради

Як отримувати максимальний дохід від Google AdSense? Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам заробляти більше.

Щоб заробляти гроші з Google AdSense, важливо дотримуватися наших практичних порад. Вони допоможуть не лише підвищувати дохід від реклами Google AdSense, а й розвивати сайт, щоб він був успішним і популярним.

1. Експериментуйте з різними рекламними блоками

Google AdSense недарма пропонує різні стилі оголошень. Адже вподобання ваших відвідувачів також різні – хтось зацікавиться блоком посилань, дехто натисне великий банер, а інші звернуть увагу на відеорекламу.

Однак важливу роль відіграє не тільки стиль оголошення, а й рекламодавець. Найкраще, коли ваш відвідувач бачить на сайті рекламу від бренду, яким він цікавиться. Скажімо, хтось перейшов на ваш сайт із великого онлайн-магазину. Якщо цей магазин використовує ремаркетингові оголошення певного розміру, а у вас є аналогічний рекламний блок, ця людина з більшою ймовірністю натисне вашу рекламу.

Тому радимо випробувати різні рекламні блоки та з'ясувати, які з них приносять найкращі результати. Зазвичай це повні банери, хмарочоси та рекламні блоки посилань.

2. Знайдіть найкращі місця для розміщення оголошень на вашому сайті

Не знаєте, де краще розмістити оголошення Google AdSense? Тоді скористайтеся цими рекомендаціями для новинних, рекламних, ігорних, спортивних і туристичних сайтів, форумів і блогів.

Ще можна переглянути найпопулярніші сайти, подібні до вашого, щоб подивитися, де на них розміщено рекламу (навіть якщо вони не показують оголошення за допомогою Google AdSense). Великі популярні сайти зазвичай ретельно вибирають місця розміщення оголошень, які приносять максимум показів або кліків.

Озброївшись знаннями, починайте практичні експерименти. Наприклад, скористайтеся рекомендаціями від Google, а через тиждень перевірте результати. Після цього розмістіть рекламу Google AdSense у тих самих місцях, що й популярні сайти, які ви переглянули, і через тиждень знову перегляньте статистику. Подивіться, який варіант приносить найбільше прибутку: це й буде ваше оптимальне розташування реклами.

3. Визначте, чи потрібні вам адаптивні оголошення

Згідно з рекомендаціями Google, дизайн сайту, за можливості, має бути адаптивним, щоб його було зручно переглядати на мобільних пристроях. Але у вас може виникнути ще одне важливе запитання: чи потрібні вам адаптивні оголошення? Щоб відповісти на нього, відкрийте свій сайт на смартфоні та подивіться, як на ньому відображається реклама. Якщо краї статичних повних банерів виходять за межі заголовка, варто зробити рекламний блок для них адаптивним.

Але спершу з'ясуйте, чи важливий мобільний трафік для вашого сайту та чи впливає він на ваші прибутки від AdSense. Для цього скористайтеся Google Analytics. Зв'язавши облікові записи Google Analytics і AdSense, ви зможете дізнатися, скільки користувачів переглядають ваш сайт із комп'ютерів, а скільки – з мобільних пристроїв, а також як часто вони натискають оголошення.

Вбудоване зображення ресурсу

Можливо, з часом ви помітите, що після оптимізації реклами AdSense для мобільних пристроїв ви стали більше заробляти на всіх типах пристроїв, а не лише на комп'ютерах.

4. Постійно створюйте новий контент

На більшості сайтів кількість нових і повторних відвідувачів залежить від того, наскільки часто на ньому з'являється новий контент: публікації блогу, обговорення, матеріали, додані користувачами. Який би контент ви не розміщували на своєму сайті, пам'ятайте: його слід оновлювати регулярно, інакше відвідувачі про вас забудуть.

Щоб новий контент допомагав ефективно залучати трафік, оптимізуйте його для пошукових систем, як описано в інструкціях Google для веб-майстрів. Ключову фразу для оптимізації можна вибрати, скориставшись Планувальником ключових слів Google Ads. Що краще ви оптимізуватимете свій контент для пошукових систем, то більше користувачів буде знаходити й переглядати його.

Однак регулярно створювати новий контент – це ще не все. Подбайте про те, щоб відвідувачі постійно поверталися на ваш сайт. Пропонуйте їм підписатися на вашу електронну розсилку чи сторінки в популярних соціальних мережах, де вони отримуватимуть від вас анонси нових публікацій. Тоді вони частіше повертатимуться на ваш сайт і, ймовірно, натискатимуть більше оголошень.

5. Постійно просувайте сайт і контент

Щоб отримувати стабільно високий дохід від Google AdSense, слід постійно рекламувати свій сайт і матеріали на ньому. При цьому обов'язково дотримуйтесь інструкцій Google для веб-майстрів і правил Google AdSense.

Намагайтеся не втрачати жодної можливості прорекламувати свій сайт і контент. Наприклад, якщо ви активно ведете профілі в соціальних мережах, додайте в них посилання на свій сайт. Імовірно, що ваші друзі й читачі захочуть дізнатися про вас більше й скористаються ними.

Інший дієвий спосіб – активно спілкуватися на форумах і в групах у соціальних мережах, присвячених темі вашого сайту. Тоді у вас буде нагода посилатися на публікації зі свого сайту в обговореннях. Крім того, нові співрозмовники захочуть подивитися ваш профіль і перейдуть із нього на сайт.

Також спілкуйтеся з блогерами, які пишуть на ту саму тематику: додайте їх у друзі в соціальних мережах, коментуйте їхні дописи тощо. Якщо ви налагодите з ними гарні відносини, вони можуть згадати ваш сайт у своєму блозі.