Ресурс

Як створити якісний контент для веб-сайту за три кроки

Зображення ресурсу
Практичні поради

Контент-маркетинг дає змогу не тільки залучити на сайт нових відвідувачів, а й заохотити їх повернутися на нього знову. Тому радимо скористатись інструментами, які допоможуть вам створювати якісний контент.

2. Покращте стратегію контент-маркетингу

Дізнайтеся більше про свою аудиторію та про те, як вона взаємодіє з вашим сайтом, щоб визначити, як покращити стратегію створення контенту.Для цього скористайтеся сервісом Google Analytics . Він містить інструменти, за допомогою яких ви зможете скласти загальне уявлення про користувачів свого сайту й визначити, над чим вам варто попрацювати.

  • Звіти про поведінку містять дані про загальну ефективність сторінок і контенту вашого сайту.
  • Зв'яжіть Search Console із Google Analytics, щоб дізнаватися, які запити вводили користувачі, перш ніж потрапити на ваш сайт. Крім того, ви зможете виявити й усунути проблеми, проаналізувати кількість показів і кліків на сайті та його позицію в Пошуку Google. 
  • Аналіз ефективності контенту в реальному часі дає змогу визначити, які статті стали найпопулярнішими серед ваших читачів, а також дізнатися, які теми найбільше цікавлять аудиторію у вашому регіоні.
Вбудоване зображення ресурсу