Ресурс

Як створити якісний контент для веб-сайту за три кроки

Зображення ресурсу
Практичні поради

Контент-маркетинг дає змогу не тільки залучити на сайт нових відвідувачів, а й заохотити їх повернутися на нього знову. Тому радимо скористатися цими корисними інструментами.

За допомогою ефективного контент-маркетингу можна не тільки залучати нову аудиторію на сайт, а й заохочувати відвідувачів знову повернутися на нього. Якісний контент – ключ до успіху вашого сайту. Щоб вам було легше створювати його, скористайтеся наведеними нижче інструментами.

1. Знайдіть свою нішу

Створюючи контент, ви маєте розуміти, як користувачі, яких ви хочете охопити, взаємодіють із ним і чим саме вони цікавляться. Визначте теми, на які є значний попит, але при цьому вони поки що мало висвітлені в Інтернеті. Так ваш сайт виділятиметься з-поміж інших і привертатиме увагу відвідувачів. 

  • Інструмент Google Тренди покаже вам, що шукають люди в усьому світі. Він аналізує поширеність найпопулярніших запитів у Пошуку Google для різних мов і регіонів та надає графіки, на яких показано, як із часом змінювався обсяг пошуку за певним запитом. Визначайте, що зараз найчастіше шукають користувачі, або вводьте пошукові терміни, щоб переглянути пов’язані з ними теми й запити. Так ви дізнаєтеся, що цікавить людей найбільше, і зможете створювати контент, який вони охоче переглядатимуть.

Додаткові ресурси

  • Google Question Hub містить запитання користувачів, на які не знайшлося відповіді в Інтернеті. Ознайомтеся з ними, щоб визначити інформаційні прогалини у всесвітній мережі та створювати корисний контент для своєї аудиторії.
  • Пошук ринків допоможе вивести вашу компанію на міжнародний рівень. Він аналізує пошукові запити за місяць, популярні тенденції ринку, наявний дохід на душу населення й кількість користувачів Інтернету в кожній країні, щоб ви могли визначити, де ваші товари, послуги й контент матимуть найбільший попит. Знайдіть перспективні цільові ринки для свого бренду й пропонуйте контент свого сайту іноземним користувачам. 
  • Аналіз активності читачів Новин підкаже, які джерела трафіку залучають найперспективніших користувачів і як можна покращити активність відвідувачів на сайті. Наприклад, якщо за статистикою кількість відвідувань на користувача велика, але кількість переглянутих сторінок за одне відвідування мала, це свідчить про те, що люди рідко переходять між сторінками сайту. Додайте посилання на популярний контент після статей і заохочуйте відвідувачів натиснути їх. 

Пам’ятайте!

Створюючи контент, обов’язково дотримуйтесь інструкцій із якості для веб-майстрів.

2. Покращте стратегію контент-маркетингу

Дізнайтеся більше про свою аудиторію та про те, як вона взаємодіє з вашим сайтом, щоб визначити, як покращити стратегію створення контенту.Для цього скористайтеся сервісом Google Analytics . Він містить інструменти, за допомогою яких ви зможете скласти загальне уявлення про користувачів свого сайту й визначити, над чим вам варто попрацювати.

  • Звіти про поведінку містять дані про загальну ефективність сторінок і контенту вашого сайту.
  • Зв'яжіть Search Console із Google Analytics, щоб дізнаватися, які запити вводили користувачі, перш ніж потрапити на ваш сайт. Крім того, ви зможете виявити й усунути проблеми, проаналізувати кількість показів і кліків на сайті та його позицію в Пошуку Google. 
  • Аналіз ефективності контенту в реальному часі дає змогу визначити, які статті стали найпопулярнішими серед ваших читачів, а також дізнатися, які теми найбільше цікавлять аудиторію у вашому регіоні.
Вбудоване зображення ресурсу

3. Стежте за останніми тенденціями та вчіться в інших

Оцінюйте загальну картину, зокрема як змінюється поведінка користувачів в Інтернеті та як інші компанії реагують на такі зміни.

  • Використовуйте Споживацький барометр, щоб дізнатися, як, коли та для чого люди з усього світу користуються Інтернетом. Це велика колекція ресурсів і досліджень, яка постійно поповнюється. Тут можна знайти різноманітні корисні дані, наприклад про те, якими пристроями найчастіше користуються споживачі в певній країні або як люди приймають рішення щодо покупок.
  • Отримайте порцію натхнення й нові ідеї, прочитавши історії успіху людей, які заробляють гроші за допомогою AdSense.